Opieka dla osób nieuleczalnie chorych

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Opieka w warunkach szpitalnych dla osób nieuleczalnie chorych

Wspólnie z Care Experts przygotowaliśmy usługę zapewniającą wszechstronną opiekę nad osobami cierpiącymi na postępujące, przewlekłe choroby o niekorzystnym rokowaniu. Jej zadaniem jest utrzymanie najwyższej możliwej jakości życia pacjenta, z poszanowaniem jego stanu zdrowia, kondycji psychicznej i godności osobistej w tak ważnym momencie życia. 

Opieką nad pacjentem zajmuje się interdyscyplinarny zespół składający się z opiekunów, pielęgniarek, lekarzy, psychologa.

Naszym pacjentom gwarantujemy:

Z perspektywy medycznej podstawowym działaniem jest dążenie do zlikwidowania lub zmniejszenia odczuwanego przez pacjenta bólu. Istotna jest również eliminacja innych dolegliwości fizycznych - u chorych w stanie terminalnym mogą to być: ogólne osłabienie, wymioty, duszności, odleżyny.

Dodatkowo w ramach opieki szpitalnej mamy możliwość:

  • stałego monitorowania stanu zdrowia
  • diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej
  • konsultacji lekarzy specjalistów  
  • wszczepiania portów donaczyniowych - długoterminowy, trwały, wygodny dostęp do żyły
  • wentylowania mechanicznego pacjentów
  • żywienia dojelitowego i pozajelitowego
  • pielęgnacji stomii 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku dalszych pytań.

Postaramy się zawsze pomóc.

Dowiedz się więcej:
22 857 22 85
www.careexperts.pl