Powiększanie piersi

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Od dłuższego czasu nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Teoretycznie zmaga się z tym prawie każda kobieta – obwisłe ramiona, za duży brzuch, szeroka szczęka czy pomarańczowa skórka na udach to tylko część długiej listy przypadłości, na które najczęściej skarżą się kobiety. Całe szczęście na wiele z nich współczesna dietetyka, kosmetologia i medycyna estetyczna znalazły rozwiązanie. Na czele tej listy znajduje się powiększenie biustu, na które z roku na rok decyduje się coraz więcej Polek.

Jak podają statystyki, na powiększanie piersi decydują się najczęściej kobiety w wieku 20-40 lat. Zabieg trwa zwykle ok. 1,5 godziny i jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Polega na umieszczeniu silikonowych implantów pod każdą piersią w następujących celach:

  • powiększanie piersi u kobiet, które uznają, że mają zbyt mały biust
  • korekcja biustu u kobiet po ciąży (uzupełnienie niedoboru tkanki gruczołowej w obwisłej piersi)
  • zbalansowanie wielkości piersi w przypadku asymetrii

Implanty mogą być umieszczone pod gruczołem, mięśniem piersiowym lub jednocześnie pod mięśniem i pod gruczołem (dual plane). Lokalizacja wynika z budowy klatki piersiowej, grubości tkanek, stopnia obwisłości piersi i warunków anatomicznych. Miejsce cięcia na skórze najczęściej wykonywane jest w fałdzie znajdującym się pod piersią lub na brzegu otoczki brodawki sutkowej.

Na powiększenie biustu mogą zdecydować się nawet młode Pacjentki, które w przyszłości planują jeszcze karmić piersią. W ich przypadku preferowane jest cięcie w fałdzie pod piersią, nienaruszające tkanki gruczołu.