Plastyka brzucha i liposukcje

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Każda kobieta ma czasem ochotę założyć sukienkę z odkrytymi ramionami, spódnicę mini lub bardzo dopasowane dżinsy. Aby móc to zrobić, należy zadbać o kondycję swojego ciała. Oprócz aktywności fizycznej zawsze warto wybrać się na konsultację do doświadczonego chirurga plastyka, który doradzi, jak nadać idealny kształt pośladkom, ramionom i udom, żeby były ozdobą naszego ciała.

Liposukcja

Jedną z najpopularniejszych metod poprawiających wygląd naszego ciała jest liposukcja. Metoda, która sprawia, że raz usunięte komórki tłuszczowe nie regenerują się i nie odrastają. Typowymi miejscami, z których odsysana jest tkanka tłuszczowa, są:

 • biodra
 • boczne powierzchnie ud
 • kolana oraz łydki
 • brzuch
 • podbródek
 • ramiona
 • pośladki

Jeden zabieg (np. liposukcja brzucha) pozwala bezpiecznie usunąć 3-4 litry tkanki tłuszczowej. Odessany tłuszcz, po odpowiednim przygotowaniu, można wykorzystać do wypełnienia tkanek np. okolicy twarzy (policzków, bruzd, ust). Jest to zabieg dodatkowy, ale możliwy do przeprowadzenia równocześnie z odsysaniem tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać jednak, że liposukcja nie jest metodą leczenia otyłości!

Operacje brzucha

Zwisająca skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej i rozstępy na brzuchu to cena, jaką wiele kobiet płaci za intensywne odchudzanie. Operacja może być też konieczna dla Pacjentek, u których przeprowadzana była liposukcja brzucha lub które niedawno urodziły. Brzydki i wystający brzuch zaburza proporcje całej sylwetki i skutecznie psuje samopoczucie. Tak poważnych defektów zwykle nie są w stanie zlikwidować fitness, masaże czy kosmetyki. Jeśli nic nie działa, rozwiązaniem może być chirurgiczna plastyka brzucha, która ma na celu:

 • usunięcie nadmiaru wiotkich tkanek powłok brzucha
 • wzmocnienie napięcia powięzi mięśni brzucha
 • naprawę defektu w razie występowania rozstępu mięśni prostych
 • korekcję nieprawidłowo położonego pępka

Plastyka brzucha polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej ze środkowych i dolnych części brzucha. Powoduje to spłaszczenie zarysu podbrzusza oraz wygładzenie rozstępów, co w efekcie znacznie poprawia sylwetkę.