Plastyka brzucha i liposukcje

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Każda kobieta ma czasem ochotę założyć sukienkę z odkrytymi ramionami, spódnicę mini lub bardzo dopasowane jeansy. Aby móc to zrobić należy zadbać o kondycję swojego ciała. Co jeśli nie wystarczają systematyczne ćwiczenia na siłowni? Prócz aktywności fizycznej, zawsze warto wybrać się konsultację do doświadczonego chirurga plastyka, który doradzi jak nadać idealny kształt pośladkom, ramionom i udom, żeby były ozdobą naszego ciała.

Liposukcja

Jedną z najpopularniejszych metod poprawiających wygląd naszego ciała jest liposukcja. Metoda, która sprawia, że raz usunięte komórki tłuszczowe nie regenerują się i nie odrastają. Typowymi miejscami, z których odsysana jest tkanka tłuszczowa są:

 • biodra,
 • boczne powierzchnie ud,
 • kolana oraz łydki,
 • brzuch,
 • podbródek,
 • ramiona,
 • pośladki.

Podczas jednego zabiegu bezpiecznie można usunąć do 3-4 litrów tkanki tłuszczowej. Odessany tłuszcz, po odpowiednim przygotowaniu, można wykorzystać do wypełnienia tkanek np. okolicy twarzy (policzków, bruzd, ust). Jest to zabieg dodatkowy, ale możliwy do przeprowadzenia jednoczasowo z odsysaniem tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać jednak, że liposukcja nie jest metodą leczenia otyłości!

Operacje brzucha

Zwisająca skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej i rozstępy na brzuchu to problem wielu kobiet po porodzie lub intensywnym odchudzaniu. Brzydki i wystający brzuch zaburza proporcje całej sylwetki i skutecznie psuje samopoczucie. Tak poważnych defektów zwykle nie jest w stanie zlikwidować fitness, masaże czy kosmetyki. Jeśli nic nie działa, warto zastanowić się nad chirurgiczną korekcją kształtu brzucha, która ma na celu:

 • usunięcie nadmiaru wiotkich tkanek powłok brzucha,
 • wzmocnienie napięcia powięzi mięśni brzucha,
 • naprawę defektu w razie występowania rozstępu mięśni prostych,
 • korekcję nieprawidłowo położonego pępka.

Zabieg polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej ze środkowych i dolnych części brzucha. Powoduje to spłaszczenie zarysu podbrzusza oraz wygładzenie rozstępów, co daje efekt znacznego poprawienia smukłości sylwetki.