Modelowanie piersi

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Upływ czasu, ciąża, karmienie piersią, gwałtowne zmiany wagi ciała oraz działanie grawitacji przyczyniają się do zmiany kształtu kobiecych piersi. Gdy skóra traci swoją elastyczność piersi często deformują się, opadają, tracą swój młodzieńczy kształt i jędrność. Jeśli poważnie zastanawiasz się nad poprawą swojego wyglądu właśnie w tej materii, bo od dawna nie jesteś zadowolona z wyglądu swojego biustu, zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover, który posiada w swojej ofercie również takie zabiegi jak modelowanie piersi.

Modelowanie piersi w Szpitalu Medicover jest operacją chirurgiczną, przeprowadzaną w znieczuleniu ogólnym, która ma na celu:

  • korekcję obwisłości i modelowanie kształtu piersi, by wyglądały bardziej świeżo i młodzieńczo,
  • poprawę położenia i wielkości brodawek sutkowych,
  • usunięcie nadmiaru skóry,
  • ukształtowanie gruczołu piersiowego,
  • powiększenie biustu z usunięciem pozostającego nadmiaru skóry (podniesienie wraz z powiększeniem).

Niewielką obwisłość piersi można skorygować, zakładając wkładki o wysokim profilu, przy zachowaniu odpowiedniej szerokości ich podstawy (wynikających z szerokości klatki piersiowej). Implanty mogą mieć kształt okrągły lub kropli (anatomiczny). Ostateczny kształt piersi po zabiegu widoczny jest po około 3 miesiącach. Efekt utrzymuje się przez kilka, kilkanaście lat, a jego trwałość uzależniona jest od wieku Pacjentki, elastyczności skóry, czy zmiany ciężaru ciała. Zaleca się stosowanie odpowiednich kremów na blizny przez kilka miesięcy po operacji.