Korekty uszu

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Odstające uszy to zwykle źródło wielu kompleksów i problemów emocjonalnych. Odstawanie uszu uwarunkowane jest genetycznie. Tego defektu kosmetycznego nie zniweluje noszenie obcisłych czapek i opasek ani przyklejanie uszu plastrami. Jedynym skutecznym sposobem na odstające uszy jest operacja plastyczna, która spowoduje lepsze przyleganie małżowiny usznej do głowy. Jeśli więc Ty lub ktoś z Twoich bliskich od zawsze zmaga się z tym problemem, traktując go w kategorii zła najgorszego i kompleksu, który wpływa na samopoczucie każdego dnia, koniecznie zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover! Być może dzięki prostej i nieinwazyjnej operacji korekty uszu, życie zmieni się na lepsze!

Operację korekty odstających uszu przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym za pomocą różnych technik chirurgicznych, poprzez cięcie na tylnej powierzchni małżowiny. Podczas operacji modelowana jest chrząstka ucha. Pozostawiane są na niej nierozpuszczalne szwy, które utrzymują nadany jej nowy kształt. Pozostała po zabiegu blizna schowana jest za uchem i z czasem jest niemal niewidoczna.

Jeśli nie chcesz do końca życia skrywać swoich uszu za długimi włosami, czapkami lub opaskami, poważnie przemyśl zabieg korekty uszu. To Twoja szansa na lepszy wygląd i znacznie lepsze samopoczucie.