Korekty nosa

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Niemal każdy z nas zmaga się z przypadłościami i defektami, które trudno zmienić. I tak jak z problemami z wagą możemy sobie radzić przy pomocy ćwiczeń i zrównoważonej diety, tak nie mamy zbyt dużego wpływu na rysy swojej twarzy. Oczywiście, większość kobiet stosuje kosmetyki do makijażu i tym sposobem tuszuje niedoskonałości, jednak nie wszystkie z nich są tak proste do korekty. Jeśli więc należysz do grona osób, które niekoniecznie lubią kształt swojego nosa i chciałyby go zmienić, zapoznaj się z ofertą korekt nosa w Szpitalu Medicover.

Operacja plastyczna nosa, przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i ma na celu korektę jego szkieletu chrzęstnego, kostnego lub obu na raz. Zaplanowany wygląd nosa uzyskuje się, wycinając struktury odpowiedzialne za zniekształcenie zewnętrznych kształtów nosa, jak również za pomocą przeszczepiania kości oraz chrząstki. W zależności od potrzeb, cięcia przeprowadza się jedynie w środku nosa lub dodaje się cięcie w połowie słupka bądź u podstawy skrzydełek nosa.

Zabieg kończy się zszyciem wykonanych cięć skóry i błony śluzowej, tamponadą przewodów nosowych oraz unieruchomieniem nosa za pomocą grzbietowej szyny. Stosowane są szwy rozpuszczalne. Ostateczny wynik operacji widać po upływie kilku miesięcy.