SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Deklaracja zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną: Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Deklaracja zgody na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu: Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu
Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
Raport 2009 - 2015 r.

Raport 2009 - 2015 r.

Z dumą przedstawiamy, wzorem najlepszych szpitali na świcie, drugi już raport „Szpital Medicover – 6 lat działalności”.

Otwarcie prezentujemy w nim informacje dotyczące działalności Szpitala. Podajemy wiele wskaźników, które potwierdzają wysoki poziom naszych usług. Z satysfakcją przedstawiamy też prawdziwe historie naszych pacjentów.

Uważamy, że otwarte dzielenie się informacją na temat jakości procesu leczenia jest obowiązkiem placówki ochrony zdrowia, tak jak to się już dzieje w wielu krajach europejskich i w USA. Wskaźniki uzyskane w szpitalu Medicover plasują go wśród najlepszych porównywalnych szpitali z Polski i innych krajów, a wysoki poziom opieki potwierdzają certyfikaty jakości i akredytacja Ministerstwa Zdrowia.

Szpital Medicover – 5 lat działalności

Szpital Medicover - 5 lat działalności

Copyright © 2012  Medicover
realizacja: