SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Deklaracja zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną: Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Deklaracja zgody na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu: Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu
Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

MAMMOGRAFIA

Mammografia to metoda diagnostyczna polegająca na rentgenograficznym uwidocznieniu sutka za pomocą miękkich promieni rentgenowskich. Mammografia pozwala na uzyskanie zdjęcia obrazu tkanek sutka, a w efekcie na rozpoznanie nieprawidłowości związanych z budową sutków, występowaniem guzów, w tym raka.

Jak często powinnaś wykonywać mammografię?

Kobiety powyżej 37 roku zycia - badanie powtarzane co 2-3 lata.

Kobiety powyżej 50 roku życia - badanie należy wykonywać systematycznie raz w roku.

Jak przygotować się do badania mammograficznego

Badanie nie wymaga przygotowania, ale najlepiej wykonywać je między 5 a 12 dniem cyklu miesiączkowego. W dniu, w którym planowana jest mammografia nie należy używać talku, balsamu, dezodorantu, ani kremu w okolicy górnej połowy ciała. Na badanie należy przyjść ze skierowaniem od lekarza. Jeżeli już wcześniej wykonywana była mammografia lub podobne badania, należy przynieść ich wyniki (klisze i odpisy).

Uwaga: prosimy o zgłoszenie się na wizytę z 15 minutowym wyprzedzeniem w celu wypełniania „Kwestionariusza do badania mammograficznego”.

Cena: od 100 zł

Copyright © 2012  Medicover
realizacja: