SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Deklaracja zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną: Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Deklaracja zgody na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu: Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu
Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
Pediatria i Chirurgia Dziecięca

PEDIATRIA I CHIRURGIA DZIECIĘCA

Pediatria i Chirurgia Dziecięca

Troska o zdrowie dziecka jest dla rodziców rzeczą najważniejszą. Ponieważ nie każdej chorobie czy dolegliwości da się zapobiec, kluczowe znaczenie ma szybki i pełny dostęp do godnych zaufania lekarzy. Taką właśnie opiekę gwarantuje Oddział Dziecięcy Szpitala Medicover, dostępny w dzień i w nocy przez 7 dni w tygodniu.

Oddział Dziecięcy Szpitala Medicover to nie tylko troskliwa opieka lekarzy i pielęgniarek, ale także partnerskie podejście do rodziców, którzy mają prawo do stałej obecności przy chorym dziecku oraz pełnej informacji. Zawsze staramy się ograniczyć do minimum czas pobytu dziecka w szpitalu przy jednoczesnej pełnej kontroli procesu leczenia – to mniejszy stres dla rodziców i dziecka.

Na Oddziale Pomocy Doraźnej działającym także w dni wolne i święta dzieci mogą otrzymać pomoc: lekarza pediatry oraz chirurga dziecięcego.

nowość Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Rodziców do oferty wprowadziliśmy krótkie pobyty dziecka na Oddziale Obserwacyjnym a jeśli zajdzie taka potrzeba i na Oddziale Pediatrycznym.
W czasie takiego pobytu możemy przeprowadzić podstawową diagnostykę, nawodnić i poobserwować dziecko, a także rozpocząć leczenie. Usługa kierowana jest do Rodziców dzieci, które w wyniku zakażenia bakteryjnego bądź wirusowego mają biegunkę, wymioty oraz ogólne osłabienie.  W ofercie dostępne są pakiety:

  • Obserwacja, nawodnienie i pobyt dziecka w Oddziale Obserwacyjnym, koszt 400 PLN. Dodatkowe koszty obejmują cenę kwalifikacji lekarskiej (250 PLN) oraz specjalistyczne badania laboratoryjne nie objęte pakietem.
  • Pobyt dziecka, nawodnienie i obserwacja do 12 godzin w Oddziale Pediatrycznym, koszt 1600 zł
  • Pobyt dziecka, nawodnienie i obserwacja do 24 godzin w Oddziale Pediatrycznym,  koszt 2000 zł

W czasie takiego pobytu możemy przeprowadzić podstawową diagnostykę, nawodnić i poobserwować dziecko. Jeśli pobyt w Oddziale Obserwacyjnym będzie niewystarczający dziecko możę zostać przeniesione na Oddział Pediatryczny w ramach wyższego pakietu.  

Szpital Medicover otwarty jest dla wszystkich dzieci, działa 24-godziny na dobę 7 dni w tygodniu także w święta. Dla pacjentów indywidualnych oraz pacjentów Medicover nie posiadających w zakresie swojej karty usług szpitalnych procedury medyczne świadczone są odpłatnie.

Pediatria

W Oddziale Dziecięcym zajmujemy się m.in. diagnostyką i leczeniem infekcji układu oddechowego i moczowego, chorób alergicznych, stanów gorącz­kowych, zaburzeń przewodu pokarmo­wego, zaburzeń odżywiania, dolegli­wości neurologicznych, zaburzeń hormonalnych i metabolicznych.

więcej
Pakiety Diagnostyczne

Zdrowie dziecka jest powodem troski każdego rodzica, który chciałby, aby jego dziecko rozwijało się zdrowo i prawidłowo.

więcej
Laryngologia dziecięca

W ramach laryngologii dziecięcej w Szpitalu Medicover diagnozujemy i leczymy dzieci z nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Oferujemy m.in. operacje zatok, usunięcia lub przycięcia migdałków, drenaż wentylacyjny ucha,

więcej
 
Chirurgia dziecięca

W ramach chirurgii dziecięcej wyko­nujemy m.in zabiegi dermatologiczne, operacje przepuklin, operacje pę­cherzyka żół­ciowego i wyrostka robacz­kowego. Umożliwiamy także obserwa­cje po urazach oraz diagno­stykę dolegliwości bólowych brzucha, czy układu kostno-stawowego

więcej
Urologia dziecięca

Twoje dziecko ma problemy przy oddawaniu moczu? Boli je brzuszek, często wymiotuje? Różne objawy, ta sama przyczyna - infekcje dróg moczowych u dzieci. Jeśli Twoje dziecko skarży się na któryś z objawów, zastanów się nad wizytą u lekarza. Możliwe bowiem, że powodem tych różnych dolegliwości jest choroba układu moczowego.

więcej
Copyright © 2012  Medicover
realizacja: