MedicoverGO

Kup
online
Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię
Kup online

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 500
Medicover GO to zespół specjalistów Medicover, którzy połączyli swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć program, który pomoże Ci prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.

Eksperci od wielu lat uważają aktywność fizyczną oraz zdrowe odżywianie, za najskuteczniejsze lekarstwo dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wielu ludzi nie jest tego świadomych, bądź zapomniało o zażywaniu swojej zalecanej dawki ruchu. Konsekwencją tego jest osłabienie organizmu, złe samopoczucie, pogorszony stan zdrowia.

Medycznie dowiedziono, że u osób regularnie uprawiających sport znacznie niższe jest ryzyko wystąpienia:

 • zawału serca i udaru mózgu o 35%
 • cukrzycy typu II o 50%                   
 • raka jelita grubego o 50%          
 • osteoporozy o 83%                           
 • złamania szyjki kości udowej o 68%
 • raka piersi o 20%
 • depresji o 30%
 • demencji o 30%
 • przedwczesnej śmierci o 30%

Nasz zespół, składający się z doświadczonych lekarzy, trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów, oferuje Ci pomoc w:

 • poprawie stanu zdrowia, 
 • zwiększeniu odporności,
 • uatrakcyjnieniu sylwetki,
 • zmianie stylu życia, 
 • znalezieniu czasu na zatroszczenie się o swoje zdrowie i sprawność,
 • nauczeniu się podejmowania właściwych decyzji dotyczących odżywiania. 

Naszym celem jest zaopatrzenie Cię w instrukcje, z których dowiesz się, jak dbać o swoje ciało, by było sprawne i zdrowe.

Medicover GO zapewni Ci cotygodniowy spersonalizowany plan dietetyczny, dopasowany do Twojego zapotrzebowania kalorycznego, wraz z listą zakupów i instrukcjami, jak przygotować poszczególne dania. Jednocześnie dostaniesz indywidualnie dopasowany plan treningowy, 
odpowiadający Twoim możliwościom czasowym oraz adekwatny do Twojego stanu zdrowia i poziomu  dotychczasowej aktywności - do wykonania w domu lub w klubie fitness. 

Codzienne listy posiłków i ćwiczeń pomogą Ci utrzymać zdrowy tryb życia, a filmy instruktażowe ułatwią poprawne wykonanie wszystkich zaplanowanych elementów treningu.

Twoim pierwszym krokiem w Medicover GO będzie odpowiedzenie na proste pytania dotyczące dotychczasowego stanu zdrowia i aktywności, a także określenie Twojego celu. Te informacje pomogą nam zaoferować Ci plan żywieniowy oraz treningowy najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom, aby z powodzeniem rozpocząć proces zmiany Twojego życia na lepsze.

 1. Zarejestruj się na www.medicovergo.com
 2. Wybierz program, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom
 3. Wypełnij kwestionariusz
 4. Poznaj ocenę swojego zdrowia, stylu życia i rekomendację lekarską

Jako Medicover GO będziemy Ci towarzyszyć w podróży ku zdrowiu i sprawności, dzieląc z Tobą kolejne osiągane sukcesy i odczuwając ewentualne porażki jakby były naszymi własnymi.

Pamiętaj, że nie jesteś osamotniony w swoich działaniach. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i zwiększyć Twoje szanse na sukces w konsekwentnym dążeniu do zdrowia i lepszego życia.

Najpopularniejszym błędem jest odkładanie rzeczy na jutro, zatem odbierz swoją skuteczną dietę odchudzającą i plan treningowy online już teraz.