Wideodermoskopia

Kup
online
Formularz
kontaktowy
Kup online

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Na Twojej skórze pojawiła się niepokojąca zmiana? A może przybył Ci do kolekcji nowy pieprzyk? Albo znamię, które masz od dzieciństwa powiększyło się, zmieniło swój kształt lub kolor? Nie wpadaj w panikę, tylko oceń znamiona u dermatologa.

Skorzystaj z nowoczesnej metody badania - wideodermoskopii (zwanej również wideodermatoskopią) i zyskaj pewność, że nie zagraża Ci czerniak. 

Czerniak jest najgroźniejszym nowotworem złośliwym skóry, ale wykryty we wczesnym stadium jest wyleczalny.

Każdego roku w Polsce na czerniaka zapada 2,5 tys. osób. Niestety, blisko połowa chorych umiera, ponieważ zbyt późno zgłosili się po specjalistyczną pomoc.

Nawet osoby zdrowe, które nie mają niepokojących znamion, powinny badać skórę raz na trzy lata. W przypadku licznych znamion, występowania czerniaka w rodzinie bądź wystąpienia poparzeń słonecznych w dzieciństwie lub intensywnego korzystania z solarium częstotliwość kontroli ustala dermatolog.

Jeśli:

 • masz jasną karnację - jasna skóra, włosy
 • łatwo ulegasz poparzeniom słonecznym
 • masz liczne znamiona barwnikowe o różnych kształtach
 • w Twojej rodzinie wystąpiło zachorowanie na czerniaka
 • opalasz się z dużym trudem

jesteś w grupie zwiększonego ryzyka zachorowania na czerniaka. Nie ryzykuj i już dziś skorzystaj z pakietu „Znamiona pod kontrolą” i oceń swoją skórę przy użyciu wideodermoskopu (wideodermatoskopu). Pakiet możesz zrealizować w Warszawie, w Centrum Medicover Wołoska.

Twoje korzyści:

 • kompleksowa ocena znamion barwnikowych
 • ocena wszystkich znamion podczas jednej wizyty
 • możliwość wczesnego wykrycia zmian skórnych o charakterze nowotworowym
 • uzyskanie rekomendacji lekarskiej dotyczącej m.in. dalszej diagnostyki i leczenia wykrytych nieprawidłowości, a także uzyskanie porady, jak postępować ze zmianami o charakterze niezłośliwym

Zakres pakietu:

 • badanie znamion przy użyciu wideodermoskopu (wideodermatoskopu)
 • konsultacja dermatologa

Okres ważności przeglądu: 3 miesiące od daty wskazanej w potwierdzeniu zamówienia.