Test genetyczny GenoDiet

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Każdy człowiek jest inny. Różnimy się nie tylko wyglądem zewnętrznym, lecz przede wszystkim tym, jacy jesteśmy „w środku”. Prowadzimy różny tryb życia, mieszkamy w różnych częściach świata, jesteśmy w różnym wieku, różna jest też nasza aktywność fizyczna. I właśnie dlatego, do każdego z nas w każdym aspekcie życia powinno się podchodzić indywidualnie – przede wszystkim właśnie w wymiarze zdrowotnym.

Czy istnieją jednak badania lub metody sprawdzania naszych uwarunkowań genetycznych, które jednoznacznie pomogą określić nasze predyspozycje? Jak najbardziej! Jedną z nich jest Test genetyczny Genodiet, dostarczający bezcenną wiedzę na ten temat, który już dziś możesz wykonać w Szpitalu Medicover! Na podstawie badań przeprowadzonych za jego pomocą, lekarz może opracować indywidualny plan odżywiania i program ruchowy stworzony specjalnie dla Ciebie! 

Wiedza, którą zdobędziesz w ten sposób będzie Ci służyć jako swoisty drogowskaz, bowiem wyniki stanowią informację o stałych uwarunkowaniach ludzkiego organizmu. To przydatne badanie, z którego powinni skorzystać wszyscy, którym zależy na znajomości swojego organizmu i wsłuchiwaniu się w jego potrzeby. Dzięki takim badaniom jak Test genetyczny Genodiet w Szpitalu Medicover mamy szansę zachować dobrą formę przez wiele lat. Sprawdź naszą ofertę i dostarczaj swojemu organizmowi wyłącznie tego, czego najbardziej potrzebuje.