MediClub

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 640
MediClub to program dla każdego, kto ceni sobie zdrowy styl życia i chce korzystać z wyjątkowych propozycji przygotowanych przez spółki Grupy Medicover i naszych Partnerów.

Dołączając do MediClub zyskujesz mnóstwo korzyści:

 • Stałe zniżki, do wykorzystania w dowolnym momencie uczestnictwa w programie:
  • 5% zniżki na wszystkie konsultacje i badania realizowane w Centrach Medicover
  • 5% zniżki na pełny zakres opieki stomatologicznej w Centrach Medicover
  • 5% zniżki na okulary w salonach MediVision
  • 5% zniżki na ekologiczne soki "BIO GREEN GARDEN" w Drogeriach Medicover
 • regularne oferty specjalne od Medicover i Partnerów, do wykorzystania w ściśle określonym czasie, w tym m.in. propozycje z zakresu profilaktyki, stomatologii, zdrowia mamy i dziecka, urody, sportu i wielu, wielu innych.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Już teraz zarejestruj się on-line na www.medistore.com.pl/mediclub.

Jak przystąpić do Programu MediClub i korzystać z benefitów

 1. Wejdź na www.medistore.com.pl
 2. Wybierz z oferty MediStore produkt „MediClub” i zamów go online.  Produkt możesz zamówić wyłącznie dla siebie. Zamówienie jest bezpłatne. Warunkiem jego realizacji jest akceptacja zgód marketingowych.
 3. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz swoją elektroniczną kartę MediClub. Od tej chwili możesz korzystać ze wszystkich benefitów dla członków Programu.
 4. Aby przygotowane propozycje ofert specjalnych jak najbardziej odpowiadały Twoim zainteresowaniom i stylowi życia, poprosimy Cię o określenie Twoich preferencji. W tym celu otrzymasz od nas specjalny e- mail  z możliwością wyboru kategorii ofert specjalnych.
 5. Co miesiąc drogą elektroniczną będziemy Cię informować o nowych ofertach przygotowanych wyłącznie dla Ciebie i zgodnie z listą Twoich preferencji.
 6. Pełną listę przygotowanych ofert od Medicover i Partnerów zawsze możesz sprawdzić logując się do swojego konta w MediStore.
 7. Ze  stałych zniżek na produkty i usługi dostępne w MediStore korzystasz automatycznie. Nasz system naliczy Ci odpowiedni rabat w trakcie realizacji zamówienia online.
 8. Ze stałych zniżek na produkty i usługi niedostępne w MediStore korzystasz pokazując na recepcji Centrum Medicover lub recepcji Partnera swoją elektroniczną kartę MediClub. Kartę możesz pokazać w telefonie lub w wersji wydrukowanej.
 9. Na produkty i usługi  dostępne w MediStore i objęte krótkoterminową ofertą specjalną otrzymujesz specjalny kod promocyjny. Kod należy podać podczas realizacji zamówienia online. Kod rabatowy znajdziesz w opisie szczegółowym swojej oferty.
 10. Z ofert specjalnych na produkty i usługi  niedostępne w MediStore korzystasz pokazując na recepcji Centrum Medicover lub recepcji Partnera swoją elektroniczną kartę MediClub. Kartę możesz pokazać w telefonie lub w wersji wydrukowanej
 11. Pamiętaj, że benefity związane z Programem MediClub nie łączą się z innymi promocjami i zniżkami wynikającymi z posiadanej opieki medycznej w Medicover.

Już dziś zamów bezpłatną kartę MediClub i korzystaj z przywilejów, jakie Ci oferuje!