Szkoła rodzenia

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Rodzicielstwo to jedno z największych wyzwań w życiu każdego człowieka. Nie można się na nie przygotować w pełni – zawsze znajdzie się sytuacja, która nas zaskoczy. Nic dziwnego więc, że młode mamy obawiają się, czy mu podołają, odczuwają niepokój i wątpliwości związane ze swoją przyszłą rolą. Tatusiowie często mają problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości, a kiedy już się z nią oswoją, nie do końca wiedzą, jak mogą pomóc swojej żonie czy partnerce. Takie rozterki są czymś naturalnym, ważne jednak, by umieć je przezwyciężyć i wiedzieć do kogo udać się po poradę, by w pełni czerpać radość z tego pięknego rozdziału w swoim życiu.

Z myślą o przyszłych i obecnych rodzicach w Szpitalu Medicover stworzyliśmy więc unikalne warunki i przyjazne otoczenie, by w jak najlepszej atmosferze prowadzić zajęcia dla wszystkich tych, którzy o swojej nowej roli w życiu chcieliby wiedzieć więcej. To jedyna taka szkoła rodzenia, która na zajęciach w kameralnych grupach, przekazuje cenną wiedzę o rozterkach, które najczęściej towarzyszą stawiającym swoje pierwsze kroki w rodzicielstwie.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w kursie zapraszamy do naszej Szkoły dla Rodziców w Medicover, gdzie dowiedzą się nie tylko, jak przygotować się do porodu, ale również jak świadomie wychowywać dziecko, jak zadbać o jego bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Rozwiej jak najwięcej swoich wątpliwości pod okiem specjalistów z Medicover!