Pakiet - Poród z położną

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Powoli zaczynasz odliczać dni do szczęśliwego rozwiązania i chwili, kiedy po raz pierwszy przytulisz do serca swoje ukochane maleństwo. To niezwykle ważna chwila w Waszym życiu i początek pięknie pisanego rozdziału. Nic więc dziwnego, że chcesz, by wszystko przebiegło tak, jak sobie tego wymarzyłaś. Boisz się, że w państwowym szpitalu nie będziesz miała wystarczającej intymności i opieki na jaką zasługujesz Ty i Twoje dziecko? Być może więc to czas najwyższy na zapoznanie się z ofertą Szpitala Medicover.

Dla wszystkich przyszłych mam przygotowaliśmy pakiety porodowe o różnym zakresie usług. Skonstruowaliśmy je tak, by każda z naszych pacjentek mogła wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające jej wymaganiom i potrzebom. Jedną z propozycji Szpitala Medicover jest pakiet „Poród z położną”, który dedykowany jest wszystkim mamom zdecydowanym na poród siłami natury. Jeśli właśnie tak chciałabyś powitać swoje maleństwo na świecie, zapoznaj się, co wchodzi w skład tego pakietu.

Pakiet obejmuje:

  • Poród siłami natury  
  • Obecność położnej w trakcie porodu
  • 2 dni pobytu w pokoju 1-osobowym

Uspokajamy – nie musisz martwić się, że lekarza zupełnie nie będzie podczas porodu. Chociaż Twój poród odbierze położna, specjalista będzie stale obecny w pobliżu i udzieli pomocy, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek problemy.