Pakiet - Poród z lekarzem

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Termin porodu coraz bliżej, a Ty zastanawiasz się, jak będzie wyglądał dzień, w którym Twoje maleństwo przyjdzie na świat. Masz gotowe już właściwie wszystko: wyprawka, pokoik, Twoja walizka do szpitala… Pytanie tylko, czy rzeczywiście chcesz rodzić dziecko w państwowej placówce, w której nie zawsze wiesz, na jakie warunki możesz liczyć w danym momencie. Jeśli przeraża Cię myśl o przepełnionej sali, niesmacznym posiłku i przemęczonym personelu, który pod opieką ma wiele rodzących kobiet, a Tobie zależy na opiece w pełni indywidualnej, koniecznie zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover, który przygotował dla takich kobiet jak Ty specjalne pakiety porodowe o różnym zakresie usług.

Z myślą o wszystkich przyszłych mamach skonstruowaliśmy pakiety w taki sposób, by najlepiej dostosować je pod kątem potrzeb i oczekiwań kobiety, która w najbliższym czasie powita na świecie swoje maleństwo. Nie inaczej jest w przypadku pakietu „Poród z lekarzem” w Szpitalu Medicover, który obejmuje:

  • Poród siłami natury lub przez cesarskie cięcie
  • Obecność lekarza, anestezjologa i położnej w trakcie porodu
  • 2-3 dni pobytu w pokoju 1-osobowym

Jak podają statystyki, to najczęściej wybierany pakiet porodowy. W trakcie porodu będzie towarzyszyć Ci lekarz i położna. Po porodzie będziesz mogła skorzystać z opieki rehabilitanta, który pomoże Ci szybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Jeśli takie warunki Ci odpowiadają, skonsultuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci w dopełnieniu wszelkich formalności.