Akcje szczepień

Wiemy, że szczepienia ochronne są niezmiernie istotne w zapobieganiu chorobom zakaźnym oraz w ograniczaniu i łagodzeniu ich skutków. Celem szczepień jest mobilizacja sił obronnych organizmu - wytworzenie odpowiedniej ilości i rodzajów przeciwciał, które będą w stanie obronić nas przed zakażeniami. 

W Medicover realizujemy szczepienia zarówno z zakresu kalendarza szczepień ochronnych, medycyny podróży, jak i szczepienia pracownicze. Każdy chętny może je wykonać podczas akcji szczepień w Centrach Medicover. 

Organizujemy również szczepienia wyjazdowe na terenie siedziby klienta. Jest to szczególnie wygodna forma dla pracodawców, którzy w szybki i wygodny sposób chcą zaszczepić dużą liczbę pracowników. W ten sposób realizowane są głównie szczepienia przeciwko grypie, ale także zalecane szczepienia pracownicze, do których należą głównie:

  • szczepienia przeciwko WZW typu A i B
  • szczepienie przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu
  • szczepienie przeciwko tężcowi

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczepieniami wyjazdowymi, bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Po otrzymaniu zgłoszenia, koordynator akcji szczepień skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia terminu oraz omówienia szczegółów akcji.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy

Liczba pracowników*
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.