Szczepienia dla Firm – formularz zgłoszeniowy

Wiemy, że szczepienia ochronne są niezmiernie istotne w zapobieganiu chorobom zakaźnym oraz w ograniczaniu i łagodzeniu ich skutków. Celem szczepień jest mobilizacja sił obronnych organizmu - wytworzenie odpowiedniej ilości i rodzajów przeciwciał, które będą w stanie obronić nas przed zakażeniami. 

W Medicover realizujemy szczepienia zarówno z zakresu kalendarza szczepień ochronnych, medycyny podróży, jak i szczepienia pracownicze. Każdy chętny może je wykonać podczas akcji szczepień w Centrach Medicover. 

Organizujemy również szczepienia wyjazdowe na terenie siedziby klienta. Jest to szczególnie wygodna forma dla pracodawców, którzy w szybki i wygodny sposób chcą zaszczepić dużą liczbę pracowników. W ten sposób realizowane są głównie szczepienia przeciwko grypie, ale także zalecane szczepienia pracownicze, do których należą głównie:

  • szczepienia przeciwko WZW typu A i B
  • szczepienie przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu
  • szczepienie przeciwko tężcowi

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczepieniami wyjazdowymi, bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Po otrzymaniu zgłoszenia, informację zwrotną odnośnie potwierdzenia terminu szczepień otrzymają Państwo w ciągu 3 dni roboczych.

Formularz zgłoszeniowy

Dane Zleceniodawcy

Czy jesteście Państwo jednostką organizacyjną Lasów Państwowych, Parków Narodowych lub Biur Urządzania Lasów i Geodezji Leśnej? *

Dane Osoby Kontaktowej

Miejsce wykonania akcji

Uzupełnij jeśli jest inne niż siedziba firmy:

Zakres Akcji Profilaktycznej

Forma Akcji *

Koordynatorzy szczepień

Miasto Koordynator Adres e-mail Telefon
Szczecin  Monika Zajączkowska  monika.zajaczkowska@medicover.pl 603 933 170
Poznań Beata Kosicka beata.kosicka@medicover.pl 519 532 468
Kraków Anna Buszydło anna.buszydlo@medicover.pl 519 532 442
Wrocław Halina Ziemba  halina.ziemba@medicover.pl 609 452 278
Lublin Agnieszka Wawrzyńczyk agnieszka.wawrzynczyk@medicover.pl 519 532 497
Łódź Rafał Słoczyński  rafal.sloczynski@medicover.pl 518 712 928
Gdańsk Patryk Poniewierza patryk.poniewierza@medicover.pl 510 217 760 
Gdynia Małgorzata Jarosz  malgorzata.jarosz@medicover.pl 519 532 574
Gliwice Marzena Marciniak- Brzezińska marcinim@medicover.pl 519 331 288
Katowice Iwona Kozioł iwona.koziol@medicover.pl 510 217 607
Warszawa Małgorzata Zdanowicz malgorzata.zdanowicz@medicover.pl 510 217 839
Bielsko-Biała Magdalena Szypuła magdalena.szypula@medicover.pl 795 584 371
Network - Region Mazowiecki Emilia Kowalska emilia.kowalska-biuro@medicover.pl 660 638 472
Network - Region Centralno -Północny Ewelina Penconek ewelina.penconek@medicover.pl 728 392 931
Network - Region Południowy Natalia Stelmaszuk natalia.stelmaszuk@medicover.pl 519 331 258