Platformy rabatowe i kafeteryjne

Dopasowane do potrzeb biznesowych firmy programy świadczeń pozapłacowych, lojalnościowych, punktowych czy rabatowych to doskonałe i efektywne narzędzia do motywacji twoich pracowników, klientów oraz całych zespołów zadaniowych.

Medicover Benefits to w pełni zautomatyzowana platforma online, która pozwala zarządzać i administrować wszystkimi dodatkami pozapłacowymi w Twojej firmie w sposób prosty i wygodny, przy jednoczesnej redukcji czasu i kosztów departamentu HR.

Zmotywujemy Twoich pracowników

Poprzez szereg autorskich rozwiązań, które możemy dopasować nawet do bardzo szczególnych oczekiwań naszych Klientów oraz dzięki współpracy z ponad 1000 Partnerów odpowiadamy na potrzeby każdego użytkownika.

Oszczędzasz czas, środki i koszty

Brak konieczności poszukiwania dostawców świadczeń, negocjowania i podpisywania umów oraz administracji procesem zamówień.

Kontrolujesz wydatki

Szereg raportów możliwych do dopasowania pod potrzeby Klienta pozwala na bieżącą analizę i kontrolę wszelkich wydatków ponoszonych na świadczenia pozapłacowe. 

Nasze rozwiązania = Twój zysk!

Elastyczność naszych programów umożliwia finansowanie zakupów świadczeń zarówno ze  środków obrotowych, jak i ZFŚS, skutecznie zwiększając zaangażowanie obsługiwanych grup, a co za tym idzie zyski naszych Klientów.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy

Liczba pracowników*
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.