• Ból pleców - ćwiczenia na kręgosłup [WIDEO]

  Ból pleców - ćwiczenia na kręgosłup [WIDEO]

  Ćwiczenia na ból pleców i ból kręgosłupa. Zobacz przygotowany przez fizjoterapeutę Medicover zestaw ćwiczeń na wideo, które możesz wykonać w domu, aby pozbyć się nawracającego bólu pleców w przyszłości. Jeśli bolą cię plecy, ćwicz z nami.
 • Szczepienia przed podróżą

  Porady przed podróżą

  Wybierasz się na wakacje? Wyciągnąłeś walizki z szafy, kupiłeś mapę i przewodnik, a oczami wyobraźni widzisz wymarzony krajobraz. A czy zadbałeś o to, żeby wyjazd był nie tylko udany, ale i zdrowy?
 • Biomechaniczna ocena narządu ruchu

  Biomechaniczna ocena narządu ruchu

  Sport służy zdrowiu, ale bywa też szkodliwy. Może pogłębiać wady postawy, powodować urazy, bóle stawów czy kręgosłupa. Badania biomechaniczne pomogą skorygować twój trening, by był efektywny i zdrowy.
 • Szczepienia, o których musisz pamiętać, wybierając się na urlop

  Szczepienia, o których musisz pamiętać, wybierając się na urlop

  Z urlopu lepiej przywozić egzotyczne pamiątki, a nie choroby. Aby nic nie zepsuło ci wymarzonych wakacji, nie zapomnij o szczepieniach. Szczepionki pomagają uniknąć nie tylko chorób tropikalnych, takich jak żółta gorączka dur czy choroba Heinego-Medina, ale też tych na które możesz zachorować na Mazurach, w Bieszczadach czy nad Bałtykiem, czyli kleszczowego zapalenia mózgu lub tężca.
 • Nurkowanie. Od czego zacząć? Nurkuj bezpiecznie

  Nurkowanie. Od czego zacząć? Nurkuj bezpiecznie

  Jak zacząć przygodę z nurkowaniem i jak robić to bezpiecznie? Co jest największym zagrożeniem dla płetwonurka?
 • Przygotowanie do podróży. Nim ruszysz w drogę…

  Przygotowanie do podróży. Nim ruszysz w drogę…

  Przygotowanie pasażerów i samochodu do wakacyjnej podróży powinno być szczególnie staranne. Od tego zależy bezpieczeństwo i komfort jazdy, a także spokój wypoczynku.
 • Podróże małe i duże. Szczepienia przed urlopem

  Podróże małe i duże. Szczepienia przed urlopem

  Wybierasz się na upragnione wakacje? Nie pozwól, żeby choroba przeszkodziła ci w wypoczynku. Bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych. Przywieź z podróży tylko dobre wspomnienia.