Struktura organizacyjna

Medicover to organizacja dająca niesamowite możliwości rozwoju. To wiele pionów, działów pozwalających na zdobywanie doświadczenia w różnych obszarach biznesu.

Sprzedaż

Jesteś doświadczonym handlowcem? A może stawiasz pierwsze kroki w obszarze sprzedaży? Masz doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych? A może Twój żywioł to budowanie relacji w obszarze B2B? Chcesz dołączyć do grona najlepszych? Medicover to miejsce dla Ciebie. Zatrudniamy handlowców, którzy naszą ofertę kierują do klientów indywidualnych, jak i klientów korporacyjnych. 

Nasi handlowcy odpowiadają za pozyskiwanie klientów i za opiekę nad kluczowymi klientami, działają na terenie całej Polski, oferując naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Finanse

Pion finansów to kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników specjalizujący się w takich obszarach, jak księgowość, windykacja czy kontroling finansowy. Zatrudniamy pracowników na wielu stanowiskach dając szansę na rozwój w strukturach organizacji. Jeśli twoją pasją są finanse i marzysz o rozwoju w kierunku rachunkowości, kontrolingu czy windykacji i chcesz aktywnie wspierać biznes w realizacji celów - dołącz do naszego zespołu!

HR

Pion Personalny wspiera biznes w zakresie rekrutacji, rozwoju, organizacji szkoleń i codziennych kwestiach personalnych związanych z obsługą kadrowo – płacową. Złożona struktura działu i różnorodność stanowisk daje szansę na zdobywanie wielu doświadczeń z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i praktyk wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi.

Marketing

To zespół kreatywnych pracowników, którzy odpowiadają za kształtowanie pozytywnego wizerunku Medicover zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Dbają o to, aby marka Medicover była rozpoznawalna na rynku i kojarzyła się z najwyższej jakości opieką zdrowotną dla najmłodszych, dorosłych i osób starszych. W tym celu prowadzą szereg działań i kampanii marketingowych skierowanych do pacjentów, zgodnych ze strategią i celami firmy. Odpowiadają też za rozwój oferty Medicover, przygotowując i wdrażając nowe produkty zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami pacjentów. Na co dzień zapewniają też stałe wsparcie dla Działu Sprzedaży w zakresie komunikacji z klientami, dbając o to, aby informacje o ofercie, promocjach i akcjach profilaktycznych trafiały do wszystkich osób korzystających z opieki w naszej firmie. Czuwają również nad właściwym przepływem informacji wewnątrz firmy, zapewniając pracownikom łatwy dostęp do aktualnych informacji z życia Medicover za pomocą magazynu wewnętrznego, newslettera i strony intranetowej.

Pion Obsługi Klienta

Pion Obsługi Klienta wspiera naszych Klientów w rozwiązywaniu codziennych spraw związanych z szeroko pojętą obsługą klientów. W ramach Pionu koncentrujemy się na obsłudze Klienta indywidualnego i korporacyjnego w następujących obszarach:

  • Dział Obsługi Klienta Indywidualnego - nasi pracownicy koncentrują się przede wszystkim na profesjonalnym i skutecznym rozwiązywaniu reklamacji zgłaszanych przez pacjentów. Korzystając z wieloletniego doświadczenia traktujemy opinie zawarte w zgłaszanych uwagach jako źródło informacji, które pomaga nam poprawiać jakość, wskazuje trendy i kierunki rozwoju.
  • Dział Obsługi Klienta Korporacyjnego – to zespół opiekunów administracyjnych, którzy wspierają klientów korporacyjnych w codziennych kwestiach dotyczących obsługi kontraktu, między innymi za: rejestrację kontraktu i osób uprawnionych do opieki medycznej, zmiany na liście osób objętych opieką medyczną, sporządzanie raportów, fakturowanie usług dla Klientów, udzielanie informacji na temat wystawianych dla Klienta dokumentów finansowych. Dział Obsługi Klientów Korporacyjnych w ramach struktury posiada również Zespół wspierający Dział Sprzedaży w zakresie przygotowywania dokumentów sprzedażowych dla Klientów.
  • Zespół Obsługi Ubezpieczeń – pracownicy tego zespołu zajmują się administracją indywidualnych umów ubezpieczeniowych oraz autoryzacją należnych Pacjentowi świadczeń. 

Pion IT

W skład Pionu wchodzą różne jednostki gwarantujące pomoc naszym pracownikom i współpracownikom w rozwiązywaniu codziennych problemów technicznych, rozwoju systemów informatycznych usprawniających obsługę naszych klientów, pacjentów, wspierających pracę lekarzy oraz innych pracowników. W ramach zespołu IT zatrudniamy administratorów, analityków i programistów. Nasi informatycy mają możliwość pracy z najnowocześniejszymi systemami, realizując złożone projekty informatyczne w Polsce i zagranicą.

Pion Operacyjny/Contact Centre

Pion Operacyjny to nie tylko pracownicy medyczni jak np. lekarze i pielęgniarki, ale również duży zespół osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie Centrów Medicover i kontraktowanie placówek współpracujących na terenie całego kraju. To kierownicy, koordynatorzy, specjaliści, pracownicy recepcji, którzy swoją codzienną pracą wpływają na jakość obsługi naszych pacjentów i tym samym przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w zakresie obsługi klienta, chcesz zdobyć doświadczenie w firmie wyznaczającej najwyższe standardy na medycznym rynku usług - dołącz do naszego zespołu.

Centrum Kontaktu z Klientem – zapewnia kompleksową, telefoniczną obsługę Pacjentów z całej Polski przy zastosowaniu najlepszych praktyk i zintegrowanych narzędzi. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta pomagają umówić się na wizytę, zamówić recepty, dokumentację medyczną, skontaktować się z lekarzem prowadzącym i koordynatorem opieki. Odpowiadają również Pacjentowi na wszelkie pytania związane z usługami i procedurami realizowanymi w Medicover

Pion Medyczny

Pion Medyczny tworzą wysokiej klasy specjaliści, osoby z wieloletnim doświadczeniem, odpowiadające za jakość i standardy opieki zdrowotnej w Medicover. Pracownicy Pionu Medycznego nadzorują też merytorycznie informatyczne systemy medyczne, w tym elektroniczną dokumentację medyczną i usługi z zakresu telemedycyny. To zarówno lekarze, jak i przedstawiciele innych dziedzin, dla których jakość obsługi pacjenta oraz świadczenie opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie jest priorytetem. Jeśli marzysz o pracy związanej z wyznaczaniem wysokich standardów w firmie będącej liderem na rynku usług medycznych – nie wahaj się. Dołącz do naszego zespołu!

Szpital

W naszym szpitalu pracują najwyższej klasy specjaliści – lekarze, pielęgniarki, położne,  pracownicy medyczni, którzy każdego dnia troszczą się o zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów. To zespół osób, które swoje codzienne zadania wykonują z zaangażowaniem mając do dyspozycji zaawansowany technicznie sprzęt pozwalający na świadczenie opieki na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe pracując w nowoczesnym szpitalu, mając dostęp do wysokiej klasy sprzętu, profesjonalnie wyposażonych sal operacyjnych i zabiegowych - dołącz do nas!

Dział Prawny

Rolą działu prawnego jest wsparcie firmy w osiąganiu celów biznesowych, poprzez zapewnienie, że działalność firmy jest zgodna ze wszystkimi przepisami i regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Pracownicy działu prawnego to specjaliści w różnych dziedzinach prawa, którzy na co dzień udzielają wsparcia prawnego wszystkim jednostkom w organizacji. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie prawnicze w ramach naszej organizacji, dołącz do naszego zespołu!

Pion Rozwoju Inwestycji

Pion Inwestycji to zespół osób odpowiedzialnych za szeroko rozumiany rozwój biznesu - wyszukiwanie powierzchni pod nowe inwestycje, tworzenie nowych placówek, budowanie strategicznych relacji i wsparcie nowych projektów. To również dział zakupów i logistyki realizujący zamówienia na potrzeby całej organizacji oraz zespół BHP, dbający o bezpieczeństwo naszych pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w obszarze nowych inwestycji lub myślisz o rozwoju w zakresie optymalizacji kosztów dołącz do naszego zespołu.