Kariera dla personelu medycznego

Medicover to dynamicznie rozwijająca się organizacja, wyznaczająca standardy na medycznym rynku usług. To organizacja obecna na Polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Dbamy o to, by zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej świadcząc wysokie jakości usługi w nowoczesnych i komfortowych warunkach.

Różnorodność lokalizacji

Medicover to sieć przychodni zlokalizowanych w największych miastach Polski, w których zatrudniamy lekarzy wszystkich specjalizacji. Pracując w naszych placówkach masz możliwość wyboru lokalizacji miejsca pracy. W samej Warszawie możesz wybrać spośród kilkunastu różnych lokalizacji w różnych częściach miasta.  Dzięki temu możesz w wygodny sposób łączyć pracę Medicover z życiem prywatnym.

Diagnostyka

Praca w Medicover to dla lekarza komfort i pewność, że dla pacjenta możemy zrobić wszystko co w naszej mocy. Medicover to nie tylko doskonale wyposażone przychodnie. To również nowoczesny szpital dający dostęp do specjalistycznego sprzętu pozwalającego na zaawansowaną diagnostykę i leczenie naszych pacjentów.  

Komfort pracy

Medicover oferuje lekarzom, pielęgniarkom oraz pozostałym pracownikom medycznym doskonałe warunki pracy. W pełni wyposażone gabinety i pokoje zabiegowe zwiększają komfort wykonywanej pracy i pozwalają świadczyć usługi naszym pacjentom na najwyższym poziomie. Pokoje socjalne zlokalizowane w każdym centrum pozwalają na krótki odpoczynek podczas dnia pracy.

Rozwiązania informatyczne

By usprawnić pracę naszych lekarzy, wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków – wystawianie skierowań, recept, analizę wyników badań. Cała historia choroby pacjenta jest dostępna w naszych systemach informatycznych.

Elastyczne formy zatrudnienia

Medicover oferuje pracownikom medycznym elastyczne formy zatrudnienia. Nasi lekarze mają możliwość współpracy zarówno na umowę o pracę, kontrakt gospodarczy czy umowę zlecenie. Liczba godzin pracy dostosowywana jest do możliwości pracy lekarzy. Naszym lekarzom dajemy szansę dostosowania grafiku, tak by mogli łączyć pracę w Medicover z życiem rodzinnym i innymi zobowiązaniami.

Atmosfera

To co wyróżnia Medicover na tle innych organizacji to atmosfera. Blisko 80% naszych lekarzy uważa, że to właśnie atmosfera pracy jest jedną z najmocniejszych stron Medicover. Lubimy swoją pracę i lubimy siebie nawzajem. Dlatego tak wielu naszych lekarzy współpracuje z nami od bardzo wielu lat. 

Wdrożenie

Każdy nowy pracownik medyczny może liczyć na rzetelne wdrożenie na stanowisko pracy. W pierwszych dniach pracy pracownicy otrzymują wyczerpujące informacje na temat zasad organizacji pracy i komunikacji z pacjentem oraz mają możliwość zdobycia szczegółowych informacji o naszej firmie. Nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników oraz przełożonych.