Dr n.med. Waldemar Szabłoński

48 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
map
Dr n.med. Waldemar Szabłoński
48 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny), specjalizuje się w urologii (Fellow of European Board of Urology - FEBU) oraz w chirurgii ogólnej ze szczególnym uwzględnieniem proktologii.

Posiadam stopień naukowy doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu moczowego m.in. kamicy nerek i moczowodu, chorób nowotworowych układu moczowego, przerostu łagodnego stercza, zaburzeń wzwodu oraz nietrzymania moczu. Wykonuję pełne spektrum zabiegów endourologicznych i laparoskopowych.

Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Lindley'a 4 w Warszawie, gdzie wykonuję pełne spektrum zabiegów endourologicznych i laparoskopowych z zakresu urologii.

Moje zainteresowania obejmują również problemy z dziedziny proktologii, onkologii gastroenterologicznej i endokrynologicznej, zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego oraz chirurgicznej endoskopii zabiegowej.

Doświadczenie w ich leczeniu nabyłem w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej  Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Przybyszewskiego 39 w Poznaniu.

Jestem członkiem towarzystw naukowych (Towarzystwo Chirurgów Polskich (TChP), Polskie Towarzystwo Urologiczne (PTU), European Association of Urology (EAU), oraz autorem i współautorem ponad 22 publikacji naukowych oraz rozdziałów w podręcznikach.

Uczestniczę w sympozjach, kursach i konferencjach naukowych poświęconych problematyce chirurgicznej i urologicznej.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
Klinika Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego; Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Lindley'a w Warszawie.
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

II stopień specjalizacji w zakresie urologii (FEBU).

Dyplom doktora nauk medycznych.

Certyfikaty

Uczestnik sympozjów, kursów i konferencji naukowych.

Publikacje

Autor i współautor ponad 22 publikacji naukowych oraz rozdziałów w podręcznikach.

map
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa
Pl. Andersa 5 61-894 Poznań
500 900 500