Okulista, Okulista dziecięcy
Centrum Medycyny Pracy

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskałam specjalizację w zakresie okulistyki.

Przyjmuję pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmuję się diagnostyką wad wzroku oraz ich leczeniem, a także zagadnieniami związanymi z profilaktyką.

Badam ostrość wzroku oraz mierzę ciśnienie w oku. Wykonuję badania okulistyczne, jak np. badanie przedniego i tylnego odcinka dna oka oraz zabiegi okulistyczne, w tym również zabiegi z wykorzystaniem lasera, a także wykonuję badania diagnostyczne (OCT, USG).

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy
Centrum Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie okulistyki. W ramach mojej specjalizacji udzielam porad lekarskich osobom dorosłym oraz dzieciom oraz konsultuję w ramach medycyny pracy. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem jaskry, chorób siatkówki oraz powierzchni oka. Przeprowadzam kwalifikacje oraz zabiegi operacyjne usunięcia zaćmy. Ponadto wykonuję badania usg gałek ocznych. 

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy
Centrum Medicover - Inflancka

Jestem absolwentką WUM. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale okulistycznym CSM MSWiA w Warszawie oraz w Klinice Okulistyki I Wydziału Lekarskiego w Warszawie, a także na oddziale Okulistyki Dziecięcej w CZD w Warszawie. Zajmuję się diagnostyka jaskry oraz leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, a także leczeniem niedowidzenia i zeza u dzieci.

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy
Centrum Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Ukończyłem specjalizację w zakresie okulistyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Schorzeń Narządu Wzroku w Warszawie oraz w Szpitalu Okulistycznym Retina w Warszawie, a także w okulistycznych poradniach specjalistycznych.

Konsultacji udzielam dorosłym oraz dzieciom, możliwe jest umówienie wizyty w j. angielskim. Podczas wizyt wykonuję badania profilaktyczne narządu wzroku oraz badania obrazowe, jak np. angiografia fluoresceinowa.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Okulista dziecięcy Warszawa