Okulista, Okulista dziecięcy

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie okulistyki. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji okulistycznych osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12 roku życia. 

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie chorób oczu. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, usuwaniem ciał obcych oraz wykonuję gonioskopię. Konsultacji okulistycznych udzielam osobom dorosłym. 

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuję się w zakresie okulistyki. Przyjmuję pacjentów w każdym wieku. W ramach specjalizacji wykonuję badania dna oka. Pracuję w zawodzie od 2007 roku, w 2014 uzyskała stopień specjalisty, a w 2021 obroniłam doktorat. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Jestem autorką publikacji naukowych. Dobra znam język niemiecki.

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie okulistyki. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji okulistycznych dzieciom oraz osobom dorosłym. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu okulistyki dziecięcej. 

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy
Centrum Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Ukończyłem specjalizację w zakresie okulistyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Schorzeń Narządu Wzroku w Warszawie oraz w Szpitalu Okulistycznym Retina w Warszawie, a także w okulistycznych poradniach specjalistycznych.

Konsultacji udzielam dorosłym oraz dzieciom, możliwe jest umówienie wizyty w j. angielskim. Podczas wizyt wykonuję badania profilaktyczne narządu wzroku oraz badania obrazowe, jak np. angiografia fluoresceinowa.

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy

Absolwentką Akademii Medycznej w Katowicach w zakresie okulistyki.  Specjalizuje się w różnicowaniu wad wzroku, leczeniem chorób oczu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Szpitalu Miejskim. Bardzo dobrze zna język angielski co umożliwia mi przyjęcie pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Okulista, Okulista dziecięcy

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizuję się w zakresie okulistyki. W ramach swojej specjalizacji udzielam konsultacji okulistycznych osobom dorosłym. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Okulista dziecięcy