Dr n.med. Monika Lech

40 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
map
Dr n.med. Monika Lech
40 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach specjalizowałam się w zakresie pediatrii, w ramach której ukończyłam szkolenie I oraz II stopnia.

Zainteresowania zawodowe sprawiły, że rozszerzyłam swoje kompetencje w dziedzinie diabetologii. Jako lekarz posiadam duże doświadczenie, zdobyte podczas pracy w Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Wołominie, gdzie jestem ordynatorem. Wcześniej pracowałam również jako Kierownik Poradni Diabetologicznej Instytutu-Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.

Doświadczenie
Oddział Pediatryczny I Chirurgiczny dla Dzieci, Szpital Medicover, Warszawa, w latach 2015-2017 Kierownik ww. Oddziału; Kierownik Poradni Diabetologicznej, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia; Ordynator Oddziału Pediatrycznego, Szpital Powiatowy, Wołomin – kierowanie 32 łóżkowym oddziałem szpitalnym, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oddziału pod względem lekarskim, administracyjnym i gospodarczym; Izba Przyjęć, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa; Klinika Chorób Metabolicznych, Endokrynologii i Diabetologii, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa; Klinika Pediatrii, Alergologii i Diabetologii, Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa; Katedra i Klinika Pediatrii i Nefrologii Akademii Medycznej w Warszawie, PSK im. Prof. M. Michałowicza, Warszawa.
Wykształcenie
Akademia Medyczna w Warszawie (1996 r.)

Studia doktoranckie, Katedra i Klinika Pediatrii i Nefrologii Akademii Medycznej w Warszawie,

Specjalizacja I i II stopnia z pediatrii,

Tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem na podstawie pracy „Wzrastanie dzieci z przewlekłą niewydolnością nerek”,

Specjalizacja z diabetologii.

Publikacje

Kurs Good Clinical Practice 2006 r.

Udział w badaniach klinicznych : 2007 52-tygodniowe, międzynarodowe, wieloośrodkowe, otwarte, randomizowane, badanie kliniczne prowadzone w grupach równoległych, porównujące skuteczność i bezpieczeństwo insuliny detemir i insuliny NPH u dzieci i młodzieży z cukrzycą typu I w wieku od 2 do 16 lat, leczonych według schematu baza – bolus z insuliną aspart jako insulina doposiłkowa.

Udział w badaniach klinicznych: 2008 52-tygodniowe, międzynarodowe, wieloośrodkowe, otwarte, przedłużenie badania klinicznego dotyczące stosowania insuliny detemir u dzieci i młodzieży z cukrzycą typu I w wieku od 3 do 17 lat, leczonych według schematu baza – bolus z insuliną aspart jako insuliną doposiłkową.

  • Wykładowca na kursach:

„Diabetologia wieku rozwojowego” organizowany przez CMKP dla lekarzy specjalizujących się w diabetologii i pediatrii.

Kurs dokształcający dla pielęgniarek i położnych na temat „Samokontrola w cukrzycy” – kurs posiadający certyfikat CKP Pielęgniarek i Położnych.

Kurs specjalistyczny „Edukator w cukrzycy: organizowany przez Polską Federację Edukacji w Diabetologii.

map
Centrum Medicover - Grochowska
Grochowska 306/308 03-840 Warszawa
500 900 500
Pon - Pt NIECZYNNE
Sob NIECZYNNE