Lek. Miłosz Matałowski

35 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Lek. Miłosz Matałowski
35 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
O mnie

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie. W swojej codziennej praktyce zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem różnorodnych schorzeń internistycznych. Swoje zainteresowania koncentruję wokół chorób związanych z zaburzeniami przemiany materii oraz endokrynopatii.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Doświadczenie
10.2019 - 11.2020 - Szpital Kielecki św. Aleksandra (stanowisko: lekarz stażysta);12.2020 - 04.2021 - Świętokrzyskie Centrum Onkologii Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku (stanowisko: lekarz rezydent); 01.2021 - 04.2021 - Ośrodek Zdrowia i Stacja Opieki Caritas w Wiśniówce (stanowisko: lekarz pierwszego kontaktu);05.2021 - obecnie - Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie Klinika Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii (stanowisko: lekarz rezydent); 08.2022 - obecnie - SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście (stanowisko: lekarz pierwszego kontaktu w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej); 08.2022 - obecnie - Centrum Medicover Wołoska w Warszawie (stanowisko: lekarz internista)
Wykształcenie
Warszawski Uniwersytet Medyczny

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych 

Certyfikaty
  • Kurs fakultatywny z zakresu savoir vivre'u - Warsztat usprawniający kompetencje w kontakcie z osobą po kryzysie psychicznym „Razem brew stereotypom”
  • Wstępny, dwuczęściowy kurs profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością (numer certyfikatu: 260144)
  • Certyfikowany program edukacyjny dla lekarzy „Niealkoholowa stłuszczeniowa choroba wątroby (NAFLD) jako choroba systemowa” (nr wpisu do rejestru: 69-000008-001-0041)
  • Kurs „Prawa lekarza i inne prawne aspekty pracy lekarza” (numer certyfikatu: WNL/PL/FE/100)
  • Certyfikowany Lekarz Lipidolog Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego