Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej im. Ludwika Waryńskiego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w zakresie otolaryngologii, w ramach której zdałam egzamin specjalizacyjny stopnia I.

Udzielam konsultacji medycznych pacjentom w każdym wieku, zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym, które zdobywałam pracując na oddziale laryngologii w Szpitalu w Siemianowicach Śląskich, w Poradni Laryngologicznej Dzieci i Dorosłych w Katowicach, a także w prywatnych gabinetach specjalistycznych.

Rozwiń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Kraków Bora Komorowskiego

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W roku 2003 uzyskałem specjalizację z otolaryngologii, a w roku 2014 z audiologii i foniatrii.

W 2005 r. obroniłem prace doktorską na temat:n " Ocena fonomikriochirurgicznego leczenia chorych z łagodnymi zmianami przerostowymi fałdów głosowych".

Jestem autorem licznych publikacji naukowych w czasopismach medycznych polsko i anglojęzycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem w trakcie 17 -letniej pracy na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Otolaryngologii  Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Przez kolejne trzy lata pracowałem na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G. Narutowicza w Krakowie.

Brałem również aktywny udział w wielu krajowych i międzynarodowych sympozjach, kursach specjalistycznych z zakresu otolaryngologii, audiologii i foniatrii.

Posiadam również doświadczenie jako chirurg głowy i szyi w leczeniu operacyjnym schorzeń onkologicznych i zapalnych.

Zajmuję się leczeniem osób dorosłych, a także dzieci.

Przez wiele lat współpracowałem z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie, gdzie prowadziłem wykłady z foniatrii dla studentów logopedii.

Rozwiń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiadam I i II stopień specjalizacji w zakresie otolaryngologii. Oprócz j. polskiego, udzielam konsultacji medycznych także w językach: angielskim, francuskim oraz rosyjskim. Przyjmuję zarówno dzieci i dorosłych.

Podnosząc kwalifikacje zawodowe uczestniczę w kursach oraz szkoleniach, dzięki którym uzyskuję dodatkowe certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Wykaz moich  certyfikatów i publikacji jest na mojej stronie internetowej.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Laryngolog dziecięcy