Dr n.med. Katarzyna Hanus-Durlej

Katarzyna Hanus-Durlej
map
Katarzyna Hanus-Durlej
Dr n.med. Katarzyna Hanus-Durlej
O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam po obronie pracy dotyczącej pierwszego w Polsce rejestru pacjentów cierpiących na dysplazję włóknisto-mięśniową (FMD ­fibromuscular dysplasia).
Szkolenie specjalizacyjne ukończyłam w Szpitalu Bielańskim pod okiem wybitnego specjalisty ­ prof. 
Romualda Dębskiego, a następnie w Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego pod okiem wybitnego onkologa prof. Grzegorza Panka.

Moje zawodowe zainteresowania skupiają się na diagnostyce i leczeniu endometriozy a także endokrynologii ginekologicznej i leczeniu niepłodności. Ukończyłam również kurs USG piersi organizowanym przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii.

Posiadam międzynarodowy certyfikat IOTA ­ ultrasonograficznej oceny przydatków.
Posiadam tytuł Certyfikowanego 
Kolposkopisty PTKiPSM Nr KLP/19 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym kolposkopii z biopsją oraz tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego PTKiPSM Nr KLPZ/31 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym w zakresie procedur ablacyjnych oraz LLETZ/LEEP. Ukończyłam certyfikowany kurs dotyczący diagnostyki i leczenia chorób sromu, wulwodynii i dyspareunii.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
Staż w Stanach Zjednoczonych (Arizona ­ Division of Pelvic Pain, Phoenix, St. Joseph's Hospital and Medical Center) z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń związanych z dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy mniejszej.
Wykształcenie
Warszawski Uniwersytet Medyczny

Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa 

 

map
Szpital Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5 02-972 Warszawa
500 900 900