Alergolog, Internista
Centrum Medicover - Grochowska

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadam specjalizacje II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, alergologii i chorób płuc. Naukę kontynuowałam podczas studiów doktoranckich, po których uzyskałam tytuł Doktora Nauk Medycznych.

W sposób szczególny interesuję się zagadnieniami związanymi z alergią, zarówno pokarmową, jak i oddechową oraz chorobami obturacyjnymi płuc. Wykonuję skórne testy alergiczne, a także prowadzę leczenie.

Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym, zdobywanym zarówno w klinikach, jak i gabinetach specjalistycznych.

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Klimczaka

Jestem lekarzem z 24 letnim doświadczeniem klinicznym. Posiadam specjalizację z zakresu kardiologii, interny oraz ginekologii i położnictwa. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca. 

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Szpital Medicover

Specjalizuję się w kardiologii i chorobach wewnętrznych. Jestem kierownikiem Kliniki Kardiologii. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Wydział Lekarski Uniwersytetu Gdańskiego).

Uzyskałem dyplom z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia w nauce i działalność naukową. Laureat medalu "Primus inter pares". Doktor habilitowany nauk medycznych - tytuł nadany przez Radę Naukową Instytutu Kardiologii w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Jestem autorem i współautorem licznych publikacji naukowych.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych leżą:

 • leczenie chorób serca
 • leczenie zaburzeń rytmu serca metodą ablacji
  • ablacja migotania przedsionków,
  • ablacja komorowych zaburzeń rytmu serca,
  • ablacja zaburzeń rytmu serca u pacjentów z wrodzonymi i nabytymi wadami serca,
 • implantacje stymulatorów i kardiowerterów-defibrylatorów serca.
Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny pracy
Centrum Medicover - Wołoska

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w medycynie pracy i chorobach wewnętrznych. Posiadam duże doświadczenie zdobyte w placówce szpitalnej. W Medicover pracuję od 2008 roku. Dobrze znam język angielski co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej. Konsultacji udzielam osobom dorosłym.

Rozwiń

Internista, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Klimczaka

Wykształcenie medyczne zdobyłam kończąc studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Jestem specjalistą I stopnia w zakresie pediatrii.

Dalszy rozwój zawodowy związałam z medycyną rodzinną, co pozwala mi w sposób kompleksowy pomagać pacjentom.

Doskonale znam j. angielski, dzięki czemu mam możliwość udzielania konsultacji również w języku obcym.

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Tarchomin

Zainteresowania zawodowe: nadciśnienie tętnicze

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Lekarz medycyny sportowej, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Jerozolimskie

Jestem specjalistą medycyny rodzinnej. Udzielam konsultacji osobom dorosłym i dzieciom. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. 

Posiadam Certyfikat do przeprowadzania badań i wydawania orzeczeń o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do 21 roku życia, oraz przez zawodników w wieku 21-23 lat, a także Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Rozwiń

Internista
Centrum Medicover - Wołoska

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację I stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz II stopnia w ramach medycyny rodzinnej.

Takie połączenie pozwala mi w sposób kompleksowy, rzetelny oraz fachowy pomagać moim pacjentom, którzy zgłaszają się na konsultacje z różnymi dolegliwościami.

Udzielam pomocy także pacjentom posługującym się j. angielskim.

Rozwiń
136 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Internista
Centrum Medicover - Łukiska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych oraz przeprowadzam konsultacje kwalifikujące do szczepień. Porad internistycznych udzielam osobom dorosłym. 

Rozwiń

Internista
Centrum Medicover - Grochowska

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zakresie chorób wewnętrznych. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chorób płuc. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę m.in. w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, w Poradni Chorób Wewnętrznych w Enelmed i Medicover, Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w stypendiach wyjazdowych w ramach projektu Międzynarodowej wymiany stypendialnej doktorów i kadry akademickiej PROM (14 dniowy staż zagraniczny w Oxford Centre for Respiratory Medicine, Oxford University Hospitals NHS Trust, Oxford, UK/NIHR Oxford Biomedical Research Centre, University of Oxford, Oxford, UK.


Rozwiń

Internista
Centrum Medicover - Prosta

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych. W ramach mojej specjalizacji dyplomowej konsultacji lekarskich udzielam osobom dorosłym.

Rozwiń

Internista
Szpital Medicover

W obrębie moich zainteresowań zawodowych leżą:

 • interna
 • reumatologia
 • medycyna ratunkowa
 • podstawowe zabiegi chirurgiczne
 • medycyna estetyczna

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa.

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Interesuję się kardiologią zachowawczą, nieinwazyjną diagnostyką kardiologiczną (testy wysiłkowe, Holter) oraz echokardiografią. 

Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Klinice Kardiologii i Chorób Metabolicznych Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. 

Brałam udział w VII Forum Chorób Sercowo - Naczyniowych z Lipidologią w Warszawie oraz I,II i III Konferencji Czasopisma Folia Cardiologica.

Jestem autorką i współautorką wielu publikacji naukowych m.in. "Postępowanie w ostrych powikłaniach zawału serca. Repetytorium z kardiologii", "Zastosowanie testu wysiłkowego w ocenie prognostycznej u pacjentów z kardiomiopatią przerostową" oraz "Jak w codziennej praktyce kardiologicznej interpretować wyniki badania spiroergometrycznego u pacjentów z niewydolnością serca".

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Internista Warszawa