Ginekolog

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu o specjalizacji z ginekologii położniczej, ginekologii onkologicznej, seksuologii. Pracę rozpocząłem m.in. w Klinice Ginekologiczno – Położniczej w Bytomiu, Klinice Ginekologiczno – Położniczej w Katowicach, Instytucie Onkologii w Warszawie, Bethanien Krankenhaus, na Oddziale Ginekologiczno – Położnicznym Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach, Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Szpitala Miejskiego w Zabrzu, Oddziale Ginekologiczno – Położniczy Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Posiadam wiele różnorodnych kursów, dzięki którym mam aktualną i rzetelną wiedzę tj. ginekologia onkologiczna, USG, kolposkopia. Regularnie biorę udział w konferencjach zagranicznych.

Rozwiń

Endokrynolog, Ginekolog, Ginekolog Endokrynolog

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale lekarskim. Posiadam specjalizację z położnictwa i ginekologii. Obecnie kończę także specjalizację z endokrynologii. 

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Gdyni.

Ukończyłam także liczne kursy i szkolenia podnoszące moje kwalifikacje zawodowe i tym samym pogłębiające wiedzę medyczną.

Rozwiń

Ginekolog, Ginekolog dziecięcy

Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Specjalizuję się w zakresie ginekologii i położnictwa. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się ginekologią, prowadzeniem ciąży oraz ginekologią dziecięcą (udzielam również konsultacji lekarskich dziewczynkom poniżej 15 roku życia). Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziałach ginekologiczno - położniczych. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ginekolog