Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe wykorzystując do tego różnorodne metody – aparaty stałe, ruchome, a także niewidoczne nakładki Invisalign. Zajmuje się również odbudową uzębienia za pomocą uzupełnień protetycznych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie kończę specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyłem w licznych placówkach również za granicą m.in. w Monako, w Monachium, w Dubaju i we Frankfurcie.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Graniczna

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Kompleksowo leczy zęby z próchnicy i zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Anna Fornal do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również techniki stomatologii małoinwazyjnej. Dzięki ich zastosowaniu może przeprowadzać zabiegi sprawniej i skuteczniej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Specjalizuję się w:

  • protetyce stomatologicznej - korony, mosty, endokorony, protezy ruchome, diagnostyka i leczenie dysfunkcji narządu żucia
  • stomatologii zachowawczej, endodoncji
  • chirurgii stomatologicznej - usuwanie zębów

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, dzięki któremu mogę nieść profesjonalną pomoc moim pacjentom. Systematycznie również biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Katowice