Implanty to najnowocześniejsza i najlepsza metoda uzupełniania ubytków w uzębieniu. W Medicover Stomatologia dbamy, aby świadczone przez lekarzy usługi były świadczone na najwyższym poziomie i za pomocą materiałów najwyższej jakości. Implant zęba jest alternatywą dla leczenia chirurgiczno-protetycznego.  

Wskazaniem do zabiegu implantologicznego w Warszawie jest najczęściej ubytek wskutek przebytej choroby, wypadek lub nietolerancja tradycyjnej protezy zębowej.  Wówczas braki w uzębieniu mogą stać się nie tylko powodem do zaniżenia swojej samooceny, ale także prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.  Implanty zębów umożliwiają bezbolesną odbudowę nie tylko pojedynczych ubytków, ale także całego uzębienia.

 

Dlaczego warto skorzystać z implantów zębów?

Implanty zębów wykonane są z tytanu, który jest materiałem biozgodnym, wysoce tolerowanym przez organizm człowieka i nie powoduje alergii. W Medicover Stomatologia Warszawa stosujemy implanty bezpieczne o wysokiej jakości wykonania. W dodatku wyglądają jak naturalne zęby. Implant zębowy mocowany jest za pomocą śruby umieszczanej w kości na stałe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pacjent nie musi martwić się o jego mocowanie i nie musi wystrzegać się niektórych pokarmów, jak w przypadku protez. Wstawienie implantu to poprawa nie tylko efektu wizualnego, ale również zdrowia. To także metoda nieingerująca w pozostałe, zdrowe zęby. Nie wpływa na funkcję żucia ani na jakość mowy.

W Medicover Stomatologia dbamy o bezpieczeństwo pacjenta i oczekiwany przez niego rezultat, dlatego zabieg wszczepienia implanta zębowego w Warszawie poprzedza dokładna konsultacja lekarza stomatologa.

Istnieją sytuacje, kiedy pacjent nie kwalifikuje się do zabiegu lub jego sytuacja zdrowotna wymaga znacznej poprawy:

- nowotwór;

- nałogowe palenie papierosów;

- nadmierne spożywanie alkoholu;

- zły stan jamy ustnej;

- cukrzyca;

- choroby psychiczne;

- ciąża.

Oprócz wywiadu, lekarz stomatolog w Warszawie przeprowadza wstępne badanie jamy ustnej oraz wykonuje zdjęcie pantomograficzne.

Ile kosztuje implant zęba w Warszawie?

Całkowity koszt wstawienia implantu zębowego w Warszawie zależy od wielu czynników. Często zabieg poprzedza dodatkowe leczenie, które jest niezbędne do zminimalizowania powikłań. Warunkiem przeprowadzenia zabiegu są m.in.: zdrowe dziąsła oraz wystarczająca ilość tkanki kostnej. Dlatego cennik całkowitego leczenia implantologicznego w Warszawie może się różnić w zależności od indywidualnego przypadku i składać się z kilku etapów. Różnica wynika także z rodzaju zastosowanego implantu. Wszczepienie implantu zęba w Medicover Stomatologia jest przystępnym i atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem.

 

Placówki Medicover w Warszawie, w których można wykonać zabieg z zakresu implantologii:

- Stomatologia Medicover Klimczaka 1, 02-797 Warszawa 

- Stomatologia Medicover Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa

- Stomatologia Medicover Atrium Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

- Stomatologia Medicover Łukiska 1, 04-123 Warszawa

- Stomatologia Medicover Prosta 36, 00-838 Warszawa

- Stomatologia Medicover Puławska 278, 02-769 Warszawa

- Stomatologia Medicover Wołoska 22A, 02-675 Warszaw