Medicover OnLine

Medicover OnLine

Opieka medyczna on-line
Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Aby otoczyć Cię jeszcze lepszą opieką medyczną, oszczędzić Twój czas i zwiększyć komfort korzystania z naszych usług, przygotowaliśmy Nową Platformę Medicover OnLine. Znajdziesz w niej zarówno wszystkie dotychczasowe funkcjonalności, jak i wiele nowych korzyści.
 
Strefa Zdrowia
Specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich stworzyliśmy zestaw przydatnych narzędzi i porad, dzięki którym dowiesz się, jak właściwie dbać o zdrowie i korzystać z opieki medycznej. Będziemy Cię także zachęcać do zmiany stylu życia na zdrowszy, proponując Ci podejmowanie z nami wyzwań oraz motywując i wspierając Cię w osiągnięciu celu.
 
Strefa Zyskaj z Nami
Z myślą o Tobie i Twoich najbliższych będziemy regularnie przedstawiać Ci oferty specjalne przygotowane przez nas i naszych Partnerów. Otrzymasz atrakcyjne rabaty na wybrane usługi, których nie obejmuje Twój zakres opieki w Medicover, jak również atrakcyjne zniżki na usługi oferowane przez naszych partnerów: kluby fitness, SPA, szkoły tańca i inne.


Logowanie do Medicover OnLine

 • By móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności i korzyści dostępnych w Nowej Platformie Medicover OnLine, należy zalogować się do pełnej wersji systemu, korzystając z dotychczasowego hasła. Jeśli nie masz jeszcze hasła do systemu, pobierz je na recepcji dowolnego Centrum Medicover, lub odbierz hasło do serwisu bez wizyty w Centrum Medicover:

  Jak otrzymać hasło?

  Krok 1 – Zaloguj się do prostej wersji Medicover On Line - w zakładce „Mój Profil” znajduje się regulamin.    
  Krok 2 – Naciśnij „Wydrukuj regulamin” .    
  Krok 3 – Podpisz wydrukowany regulamin.
  Krok 4 – Odeślij podpisany regulamin pocztą na adres: Medicover - Centrum Kontaktu z Klientem Al. Solidarności 34, 25-323 Kielce. 

  Hasło do Medicover OnLine otrzymasz na podany w systemie adres e-mail.  
   
 • Istnieje również możliwość zalogowania się do uproszczonej wersji systemu za pomocą numeru PESEL. W tej wersji systemu możliwe jest jednak wyłącznie umawianie wizyt, przeglądanie godzin pracy lekarzy oraz sprawdzanie zakresu karty.Pełne i uproszczone wersje systemu Medicover OnLine - porównanie korzyści

Dostępne korzyści Wersja pełna Wersja uproszczona
Umawianie wizyt V     V    
Odwoływanie wizyt  V       
Sprawdzanie wyników badań  V      
Zamawianie recept (na leki wcześniej przepisane przez
lekarza oraz związane z leczeniem chorób przewlekłych)
 V      
Zadawanie pytań lekarzowi  V      
Prośba o kontakt pielęgniarki – koordynatora opieki  V      
Konsultacje on-line z lekarzem  V      
Sprawdzanie godzin pracy lekarzy  V      
Sprawdzanie zakresu opieki   V   V  
Strefa Aktualności w Medicover  V      
Strefa Zyskaj z Nami  V      
Strefa Zdrowia  V      

Wstecz

Copyright © 2012  Medicover
Veloce.pl
realizacja: