Praktyki w Medicover

Praktyki w Medicover

praktyki w MedicoverDlaczego Medicover?

Jesteś studentem? Myślisz perspektywicznie? Poważnie podchodzisz do planowana swojej kariery zawodowej? Dowiedz się jakie możliwości stwarza Ci Medicover!

Medicover to prężnie działająca organizacja dająca szansę na rozwój zawodowy w wielu obszarach biznesu! Jeśli chcesz już dziś zadbać o swoją przyszłość zawodową zgłoś się na praktyki do Medicover!

 Co możesz zyskać?

Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, które może zadecydować o tym czy w przyszłości znajdziesz swoją wymarzoną pracę!
To także szansa na zweryfikowanie swoich kompetencji, identyfikację mocnych stron oraz posmakowanie odpowiedzialności za powierzone zadania. To świetny start w dorosłość i życie zawodowe!
To również możliwość czerpania z doświadczenia i wiedzy osób, będących specjalistami w swoich dziedzinach! To  szansa na zdobycie referencji, które w przyszłości mogą pomóc w przekonaniu pracodawcy, że to właśnie Ty jesteś właściwą osobą, którą warto zatrudnić.
Krótko mówiąc - praktyka w Medicover to szansa na zdobycie przewagi na wymagającym rynku pracy!

Program Praktyk

W chwili obecnej ofertę praktyk kierujemy przede wszystkim do studentów uczelni niemedycznych, którzy chcą zdobyć doświadczenie w różnych obszarach biznesu. Szczegółowe informacje na temat specyfiki pracy poszczególnych działów znajdziesz w zakładce struktura organizacyjna.
Praktyki w Medicover są bezpłatne, odbywają się w Warszawie i mogą trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Wszystko zależy od możliwości i potrzeb działu oraz dostępności praktykanta. Praktyki mogą być realizowane w pełnym wymiarze czasu pracy, jak również w wybrane dni tygodnia.
Zależy nam na tym, by podczas praktyk Praktykant zdobył cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości. Nie szukamy osób do parzenia kawy i bezcelowego przekładania papierów. Nasi praktykanci, po okiem doświadczonych specjalistów, realizują odpowiedzialne zadania tak, by jak najlepiej poznać specyfikę pracy  w danym obszarze biznesu.
Możesz być powinien, że przychodząc na praktyki nie będziesz się nudził! W Medicover zdobędziesz doświadczenie, poznasz ciekawych ludzi i zyskasz szansę na lepszy start w przyszłość!

Przebieg rekrutacji

Jak dostać się na praktykę do Medicover? Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, czy aktualnie są dostępne oferty praktyk w interesujących cię działach. Jeśli tak, prześlij swoje CV!

Jak przebiega proces rekrutacji?

Wybrani kandydaci spełniający wymagania określone w ogłoszeniu, są zapraszani na spotkanie z przedstawicielem Zespołu Rekrutacji. Podczas spotkania badane są motywacja, kompetencje oraz umiejętności niezbędne do podjęcia praktyki  w danym dziale.
Następnie wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie z szefem działu, do którego poszukujemy praktykantów. Najlepsze osoby zapraszamy na Praktykę.
Jeśli w danej chwili nie ma interesujących Cię ofert, skontaktuj się z Zespołem Rekrutacji i dowiedz się o możliwość odbycia praktyki w najbliższym czasie. Pamiętaj, by wysyłając zapytanie określić interesujący Cię dział, wymiar godzinowy oraz termin praktyki. Pracownik Zespołu Rekrutacji skontaktuje się z Tobą i przekaże informacje na temat aktualnych możliwości.

Aktualne oferty praktyk

Poznaj nasze aktualne oferty praktyk w Medicover. Dowiedz się jakie wyzwania czekają na Ciebie już dziś!
Nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Nie czekaj na okazję! Sam zadbaj o swoją przyszłość! Skontaktuj się z nami i pokaż nam, że ci zależy! Być może właśnie tym przekonasz nas, że właśnie Ciebie warto zaprosić do współpracy!
Czekamy na wiadomości od Ciebie rekrutacja@medicover.pl

Wstecz

Copyright © 2012  Medicover
Veloce.pl
realizacja: