SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Medicover Sp. z o. o z siedzibą al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że Medicover Sp z o. o jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Medicover Sp. z o. o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przesyłanie niezamówionych informacji handlowych przez Medicover Sp. z o. o, na podany adres email lub w postaci sms

MAMMOGRAFIA

Mammografia to metoda diagnostyczna polegająca na rentgenograficznym uwidocznieniu sutka za pomocą miękkich promieni rentgenowskich. Mammografia pozwala na uzyskanie zdjęcia obrazu tkanek sutka, a w efekcie na rozpoznanie nieprawidłowości związanych z budową sutków, występowaniem guzów, w tym raka.

Jak często powinnaś wykonywać mammografię?

Kobiety powyżej 37 roku zycia - badanie powtarzane co 2-3 lata.

Kobiety powyżej 50 roku życia - badanie należy wykonywać systematycznie raz w roku.

Jak przygotować się do badania mammograficznego

Badanie nie wymaga przygotowania, ale najlepiej wykonywać je między 5 a 12 dniem cyklu miesiączkowego. W dniu, w którym planowana jest mammografia nie należy używać talku, balsamu, dezodorantu, ani kremu w okolicy górnej połowy ciała. Na badanie należy przyjść ze skierowaniem od lekarza. Jeżeli już wcześniej wykonywana była mammografia lub podobne badania, należy przynieść ich wyniki (klisze i odpisy).

Uwaga: prosimy o zgłoszenie się na wizytę z 15 minutowym wyprzedzeniem w celu wypełniania „Kwestionariusza do badania mammograficznego”.

Cena: od 100 zł

Copyright © 2012  Medicover
realizacja: