SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyrażam zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych i niezamówionych informacji handlowych dotyczących podmiotów Grupy Medicover, będących w jednej grupie kapitałowej wyszczególnionych na stronie internetowej www.medicover.com/plpl/266,grupa-medicover-w-polsce.htm na podany adres email lub w postaci sms. Powyższa zgoda obowiązuje także w przyszłości, z możliwością jej odwołania w dowolnym czasie.

Medicover Sp z o. o z siedzibą al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa informuje, iż jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Medicover Sp z o. o., będą przetwarzane w celu kontaktu, marketingowym oraz archiwalno – statystycznym. Osoba ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

MAMMOGRAFIA

Mammografia to metoda diagnostyczna polegająca na rentgenograficznym uwidocznieniu sutka za pomocą miękkich promieni rentgenowskich. Mammografia pozwala na uzyskanie zdjęcia obrazu tkanek sutka, a w efekcie na rozpoznanie nieprawidłowości związanych z budową sutków, występowaniem guzów, w tym raka.

Jak często powinnaś wykonywać mammografię?

Kobiety powyżej 37 roku zycia - badanie powtarzane co 2-3 lata.

Kobiety powyżej 50 roku życia - badanie należy wykonywać systematycznie raz w roku.

Jak przygotować się do badania mammograficznego

Badanie nie wymaga przygotowania, ale najlepiej wykonywać je między 5 a 12 dniem cyklu miesiączkowego. W dniu, w którym planowana jest mammografia nie należy używać talku, balsamu, dezodorantu, ani kremu w okolicy górnej połowy ciała. Na badanie należy przyjść ze skierowaniem od lekarza. Jeżeli już wcześniej wykonywana była mammografia lub podobne badania, należy przynieść ich wyniki (klisze i odpisy).

Uwaga: prosimy o zgłoszenie się na wizytę z 15 minutowym wyprzedzeniem w celu wypełniania „Kwestionariusza do badania mammograficznego”.

Cena: od 100 zł

Copyright © 2012  Medicover
realizacja: