SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Medicover Sp. z o. o z siedzibą al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że Medicover Sp z o. o jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Medicover Sp. z o. o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przesyłanie niezamówionych informacji handlowych przez Medicover Sp. z o. o, na podany adres email lub w postaci sms

LARYNGOLOGIA DZIECIĘCA

Laryngologia dziecięca

Jako rodzice często borykamy się z nawracającymi infekcjami dróg oddechowych czy ostrym zapaleniem uszu u naszych pociech. Jeśli mimo leczenia dziecko nadal choruje, ważne byśmy zapewnili mu szybką diagnostykę i profesjonalne leczenie operacyjne.

Każdy mały pacjent kwalifikowany do zabiegu chirurgicznego w Szpitalu Medicover badany jest przez specjalistę otorynolaryngologa w Centrum Konsultacyjnym. Obok klasycznego badania, przeprowadzona może być również ocena endoskopowa nosa, ucha i krtani z zastosowaniem toru wizyjnego.

 

Mali Pacjenci operowani w naszym szpitalu, poza opieką otolaryngologiczną, pozostają pod stałym nadzorem wysoko wykwalifikowanego zespołu pediatrycznego. Jest to unikatowe rozwiązanie w prywatnym systemie opieki zdrowotnej w Polsce. Personel medyczny dba o bieżące przekazywanie informacji rodzicom o stanie jego zdrowia, podjętych metodach leczenia i perspektywach powrotu dziecka do zdrowia.

Wyróżnia nas również podejście do znieczulenia dzieci: dziecko zasypia i wybudza się w obecności rodzica. Podczas przygotowania do zabiegu rodzice naszych małych pacjentów przebywają cały czas ze swoim dzieckiem. Jedynie na czas samej operacji na sali operacyjnej zostawiają dziecko z personelem medycznym. Rodzic wraca do swojej pociechy zaraz po zabiegu i uczestniczy w procesie wybudzenia dziecka, wszystko po to aby minimalizować stres dziecka związany z zabiegiem.

    Lista zabiegów:

  • wycięcie migdałków podniebiennych
  • częściowe zmniejszenie migdałków podniebiennych
  • usunięcie migdałka gardłowego, pierwotne lub wtórne, niezależnie od wieku
  • adenotomia z drenażem wentylacyjnym
  • endoskopowa operacja zatok przynosowych, dzieci
  • tympanotomia przednia, obustronna, z drenażem wentylacyjnym (ZO)
Copyright © 2012  Medicover
realizacja: